Нові можливості в рециклінгу!

NIR-сепаратор “Sterkh-N” для сортування
багатокомпонентних сумішей полімерів
за типами.

НВФ “Продекологія” -

лідер у країнах СНД та Східної Європи в галузі проектування та виготовлення обладнання для:

- магнітної та електричної сепарації;
- металодетекції;
- очистки технічної води.


Проектуємо та виготовляємо

магнітні, вихреструмові, електростатичні сепаратори
для вилучення металів з немагнітних продуктів
та розділенню матеріалів за їх електричними властивостями.

Проектуємо та виготовляємо

електростатичні та трибоелектричні

сепаратори для розділення матеріалів

за їх електричними властивостями.

Проектуємо та виготовляємо

магнітні сепаратори для сухого та мокрого

збагачення і сепарації рудних та нерудних матеріалів.

Проектуємо та виготовляємо

металодетектори для виявлення металічних включень

(як чорних, так і кольорових металів)

в потоках неметалічних продуктів.


Проектуємо та виготовляємо

освітлювачі-грязьовики магнітні

інерційно-гравітаційно-фільтруючі

для очистки технічної води.

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ:

- лінії гарантованого захисту обладнання;
- сортувально-переробні комплекси;
- лінії переробки склобою.

Проектування, виготовлення, поставка, монтаж, наладка та пуск в експлуатацію, сервіс - 
від проекту до продукту!

 


Історія фірми

2020 Виготовлено та відвантажено нове обладнання фірми - промисловий пластинчатий електростатичний сепаратор 4ЕПС. Обладнання буде експлуатуватися в лінії збагачення флюорит-селаїтової руди.  Виготовлено та відвантажено нове обладнання фірми - промисловий пластинчатий електростатичний сепаратор 4ЕПС. Обладнання буде експлуатуватися в лінії збагачення
В Туреччину поставлено комплексну лінію для рециклінгу суміші полімерів ПП+ПЕ, у складі трибоелектричного сепаратора EBS-T та сепаратора легкої фракції SLF. Ця країна стала 45-ю в географії поставок фірми. В Туреччину поставлено комплексну лінію для рециклінгу суміші полімерів ПП+ПЕ, у складі трибоелектричного сепаратора EBS-T та сепаратора легкої фракції SLF. Ця країна стала 45-ю в географії поставок фірми.
Канада - 44 країна в географії поставок фірми! Для підприємства рециклінгу відвантажено комплекс магнітних сепараторів BS-RS для розділення суміші металів. Канада - 44 країна в географії поставок фірми! Для підприємства рециклінгу відвантажено комплекс магнітних сепараторів BS-RS для розділення суміші металів.
2019 Географія поставок обладнання фірми збільшена до 43 країн - електростатичний сепаратор EBS для переробки подрібненого електричного кабелю поставлено в Португалію. Географія поставок обладнання фірми збільшена до 43 країн - електростатичний сепаратор EBS для переробки подрібненого електричного кабелю поставлено в Португалію.
На виставці K'2019 (Дюсельдорф, Німеччина) презентовано нову розробку фірми - NIR-сепаратор “Sterkh”. Обладнання призначене для сепарації полімерних матеріалів за допомогою методів спектроскопії.  На виставці K'2019 (Дюсельдорф, Німеччина) презентовано нову розробку фірми - NIR-сепаратор “Sterkh”. Обладнання призначене для сепарації полімерних матеріалів за допомогою методів спектроскопії.
Поставкою магнітного барабанного сепаратора BS розпочато співпрацю із підприємством 42-ї країни світу – Грецією. Сепаратор придбано для очистки концентрату Cu від феромагнітних домішок.  Поставкою магнітного барабанного сепаратора BS розпочато співпрацю із підприємством 42-ї країни світу – Грецією. Сепаратор придбано для очистки концентрату Cu від феромагнітних домішок.
2018 28 липня 2018 року НВФ «Продекологія” відзначила 25-річний ювілей. Цього ж року отримано 100-й патент на винаходи та корисні моделі в Україні, Росії, Білорусії та Польщі. 28 липня 2018 року НВФ «Продекологія” відзначила 25-річний ювілей. Цього ж року отримано 100 патент на винаходи та корисні моделі в Україні, Росії, Білорусії та Польщі.
Розпочата співпраця з підприємством з Нідерландів, 41 країною. Відвантажено трибоелектричний сепаратор EBS-T,  коронно-електростатичний сепаратор EBS та магнітний сепаратор BS для сепарації сумішей полімерів. НВФ «Продекологія», 2018 рік. Розпочата співпраця з підприємством з Нідерландів, 41 країною. Відвантажено трибоелектричний сепаратор EBS-T,  коронно-електростатичний сепаратор EBS та магнітний сепаратор BS для сепарації сумішей полімерів.
2017 Для індійської компанії відвантажено лінію для очистки PET-пластівців від домішок PVC-плівок у складі трибоелектричного сепаратора EBS,  сепаратора легкої фракції СЛФ та сита. Це замовлення розширило географію поставок фірми до 40 країн. НВФ «Продекологія», 2017 рік. Для індійської компанії відвантажено лінію для очистки PET-пластівців від домішок PVC-плівок у складі трибоелектричного сепаратора EBS,  аеросепаратора Зиг-Заг та сита. Це замовлення розширило географію поставок фірми до 40 країн.
Для підприємства рециклінгу з Казахстану вперше проведена поставка лінії для переробки електронних друкованих плат. Лінія укомплектована дробаркою, стрічковим конвеєром ЛК, магнітним барабанним сепаратором БС та електростатичним сепаратором ЕБС. НВФ «Продекологія», 2017 рік. Для підприємства рециклінгу з Казахстану вперше проведена поставка лінії для переробки електронних друкованих плат. Лінія укомплектована дробаркою, стрічковим конвеєром ЛК, магнітним барабанним сепаратором БС та електростатичним сепаратором ЕБС.
Поставлено електростатичний сепаратор EBS для вилучення кольорових металів з подрібнених відходів електричного кабелю для підприємства рециклінгу в Марокко. Таким чином, географія поставок фірми розширена до 39 країн. НВФ «Продекологія», 2017 рік. Поставлено електростатичний сепаратор EBS для вилучення кольорових металів з подрібнених відходів електричного кабелю для підприємства рециклінгу в Марокко. Таким чином, географія поставок фірми розширена до 39 країн.
Розпочата співпраця з підприємством 38 країни світу - Швейцарією. Для підприємства рециклінгу відвантажено коронно-електростатичний сепаратор EBS для сепарації суміші кольорових металів та полімерів.  НВФ «Продекологія», 2017 рік. Розпочата співпраця з підприємством 38 країни світу - Швейцарією. Для підприємства рециклінгу відвантажено коронно-електростатичний сепаратор EBS для сепарації суміші кольорових металів та полімерів.
Побудовано нове виробниче приміщення для складання ліній та придбано сучасні верстати. НВФ «Продекологія», 2017 рік. Побудовано нове виробниче приміщення для складання ліній та придбано сучасні верстати.
Лабораторний електростатичний сепаратор EBS відвантажено партнеру фірми з продажу обладнання в Мексиці. НВФ «Продекологія», 2017 рік.  Лабораторний електростатичний сепаратор EBS відвантажено партнеру фірми з продажу обладнання в Мексиці.
Вперше проведена поставка обладнання фірми у Францію, 36 країну у географії поставок фірми. Відвантажено трибоелектричний сепаратор EBS для сепарації суміші полімерів PE+PP. НВФ «Продекологія», 2017 рік. Вперше проведена поставка обладнання фірми у Францію, 36 країну у географії поставок фірми. Відвантажено трибоелектричний сепаратор EBS для сепарації суміші полімерів PE+PP.
Для підприємства з Бахрейну поставлено електростатичний сепаратор EBS для вилучення кольорових металів з подрібнених відходів електричного кабелю. Це 35 країна у географії поставок фірми. НВФ «Продекологія», 2017 рік. Для підприємства з Бахрейну поставлено електростатичний сепаратор EBS для вилучення кольорових металів з подрібнених відходів електричного кабелю. Це 35 країна у географії поставок фірми.
Для підприємства рециклінгу з ОАЕ поставлено вихреструмовий магнітний сепаратор ВС для вилучення алюмінію з подрібнених композитних панелей. Таким чином, географія поставок фірми налічує вже 34 країни. НВФ «Продекологія», 2017 рік. Для підприємства рециклінгу з ОАЕ поставлено вихреструмовий магнітний сепаратор ВС для вилучення алюмінію з подрібнених композитних панелей. Таким чином, географія поставок фірми налічує вже 34 країни.
Розпочато співпрацю з підприємством рециклінгу в Румунії, 33 країною, куди відвантажено електростатичний сепаратор EBS. НВФ «Продекологія», 2017 рік. Розпочато співпрацю з підприємством рециклінгу в Румунії, 33 країною, куди відвантажено електростатичний сепаратор EBS.
Комплекс обладнання для переробки подрібненого віконного профілю, в складі електростатичних, магнітних сепараторів та металодетекторів, поставлено до Угорщини, що стала 32 країною в географії поставок фірми. НВФ «Продекологія», 2017 рік. Комплекс обладнання для переробки подрібненого віконного профілю, в складі електростатичних, магнітних сепараторів та металодетекторів, поставлено до Угорщини, що стала 32 країною в географії поставок фірми.
Поставкою електростатичного сепаратора EBS розпочато співпрацю з підприємством 31 країни - Тунісом. Обладнання призначене  для очистки РЕТ-флейків від алюмінію. НВФ «Продекологія», 2017 рік. Поставкою електростатичного сепаратора EBS розпочато співпрацю з підприємством 31 країни - Тунісом. Обладнання призначене  для очистки РЕТ-флейків від алюмінію.
2016 Вперше в історії фірми обладнання НВФ "Продекологія" експлуатуватиметься на африканському континенті - на замовлення компанії з ПАР розроблено, виготовлено та відвантажено електростатичний сепаратор EBS. Отже, географія поставок фірми відтепер налічує 4 частини світу та 29 країн.
Розширено географію поставок обладнання НВФ "Продекологія" - поставкою електростатичного сепаратора EBS розпочато співпрацю з підприємством 28 країни світу - Іспанією.
Розпочато співпрацю з компанією, що займається розвідкою, видобутком, обробкою та реалізацією алмазів - для ПАО АК "АЛРОСА" проведена поставка двох електростатичних сепараторів ЕБС для доводки чорнових концентратів алмазовмісних руд.
Виготовлено та відвантажено електростатичний сепаратор EBS для сепарації подрібненого електричного кабелю. Обладнання буде експлуатуватися в США. Таким чином, географія поставок фірми налічує 27 країн.
2015 Розроблено, виготовлено та поставлено для німецького підприємства рециклінгу електричного кабелю комплекс обладнання, продуктивністю 1т/год, у складі 2-х електростатичних (коронного і трибоелектричного) та барабанного магнітного сепараторів. Німеччина стала 26 країною, з підприємствами яких співпрацює наша фірма.
Обладнання НВФ "Продекологія" вперше поставлене у іншу півкулю планети - магнітні пластинчатий сепаратор ПН-А та шківні сепаратори Ш відвантажені для підприємства у Гватемалі.  
Відвантажено електростатичний сепаратор EBS, який у складі лінії по переробці відходів електрокабелю буде експлуатуватися в Саудівській Аравії. Географію поставок нашого підприємства розширено до 24 країн.
Для підприємства з Боснії і Герцеговини виготовлено магнітний барабанний сепаратор BS. Завдяки цій поставці, географію співпраці НВФ “Продекологія” розширено на ще одну, 23 країну.
Розпочато співпрацю з підприємством 22 країни - Чехії. Виготовлено та запущено в роботу сортувально-переробний комплекс СПК-1 для розділення сумішей полімерів.
2014 Географія поставок НВФ "Продекологія" збільшена до 21 країни - для італійського підприємства розроблено та виготовлено трибоелектричний сепаратор для розділення полімерів.
Виготовлено та поставлено для ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка" (Україна) барабанний магнітний сепаратор БС-120/200 для сухого збагачення окисленої залізної аглоруди, продуктивністю 150 т/год.

 

2013
Розроблено та виготовлено для польського підприємства сортувально-переробний комплекс подрібнених кабельних відходів СПК-1, продуктивністю до 1 т/год.

Розроблено та виготовлено новий трибоелектричний сепаратор для розділення змішаних відходів пластмас (ПЕТ-ПВХ, ПВХ-гума, ПС-ПП, ПЕ-ПП) і їх окремих компонентів.
28 липня 2013 року НВФ "Продекологія" виповнилося 20 років. Ювілей відзнаменовано початком співпраці із замовниками з 20-ї країни — Ірану.

2012 Освоєно принципово новий напрямок діяльності фірми - електростатична сепарація.
Перший електростатичний сепаратор ЕБС успішно випробувано на підприємстві по переробці кабельно-провідникової продукції.
Розроблено новий безстрічковий вихреструмовий сепаратор ВС-Е з ексцентричним розташуванням магнітного валу. Презентація сепаратора відбулася на виставці "Мир стекла - 2012" (м. Москва, Росія).
2011 Розроблено новий металодетектор з цифровою обробкою сигналу типу ДМТ-3М.
2010 Розроблено новий магнітний сепаратор БШМ для вилучення в автоматичному режимі магнітних домішок (скрапу) з продуктів помолу кульових млинів. Перший такий сепаратор успішно випробуваний на Рідерському ГЗК TOO "Казцинк" (Казахстан).
2009 Створено афілійоване підприємство ТОВ "Русьсепаратор".

 

2007
Розроблено та виготовлено комплекс сухого магнітного збагачення окислених залізних руд на замовлення ГЗК "Укрмеханобр" ВАТ "ММК ім.Ілліча".
Успішно завершені випробування магнітного барабану на Зирянівському ГЗК TOO "Казцинк" (Казахстан), який призначений для регенерації обтяжувача, в склад якого входить феросиліцій.
Вперше в СНД і Східній Європі виготовлено і запущено в експлуатацію на лінії підготовки доломіту ТОВ "Пілкінгтон Гласс" (Росія) 2-х камерний ротаційний стержневий магнітний сепаратор з автоматичною очисткою, продуктивністю 190 т/год, який отримав назву "Луноход". Конструкція запатентована, аналоги відсутні.
2006 Розроблено та поставлено для ВАТ “Вишневогорський ГЗК (Росія) новий барабанний магнітний сепаратор для мокрого збагачення з магнітною системою на рідкоземельних магнітах з рівномірним магнітним полем.
2004 Розроблено та встановлено перший вихреструмовий магнітний сепаратор для сепарації тарного склобою на ВАТ “Гостомельський склозавод (Україна).
Освоєно виробництво мокрого барабанного сепаратора. Перший сепаратор такого типу встановлений на Іршанському ГЗК (Україна) для сепарації чорнового ільменітового концентрату.
Виготовлено й введено в експлуатацію на склотарне підприємство ТОВ “Інтер-гласс (Киргизстан) два високоінтенсивних роликових магнітних сепаратори продуктивністю 15 і 20 т/годину (з індукцією 1200 мТл), призначених для збагачення кварцових пісків.
13-14 січня 2004р. під час проведення VIII міжнародного семінару Застосування магнітних сепараторів у промисловості презентовано принципово нове для фірми обладнання - оптичний сепаратор.
У технологічній лабораторії в присутності представників з 12 підприємств скляної та металургійної галузей промисловості України, Росії, Польщі та Естонії здійснили випробування робочої моделі оптичного сепаратора, який призначений для розділення скла по кольору.
2003 Успішно пройшов випробування магнітний сепаратор барабанного типу на Аксуському заводі феросплавів. По результатах випробувань керівництвом AT "THK “Казхром прийнято рішення про встановлення на всіх лініях переробки шлаків феросплавних заводів в м. Актобе та м. Аксу сепараторів такого типу.
Вперше в Україні виготовлено й введено в експлуатацію на ТОВ “Вільногірське скло (Дніпропетровська обл.) лінію по сухому магнітному збагаченню кварцових пісків, яка не вимагає значних енергозатрат.
З відвальних хвостів, із
вмістом у піску Fe2O3 у межах 0,05-0,06 % одержали пісок із вмістом Fe2O3 0,029-0,033%.
2002 Виграно тендер на поставку металодетекторів на ТОВ КЗ “Ростсельмаш (Росія) для комплектації кормозбиральних комбайнів ДОН-680.

 

2001
Розроблено перший барабанний сепаратор для сухої магнітної сепарації шамоту для ВАТ “Ватутінський комбінат вогнетривів” (Україна).  
Виготовлено перший магнітний стержневий сепаратор з автоматичною очисткою на замовлення АТЗТ “Новоселівський ГЗК” (Україна).  
Вперше в СНД і Східній Європі успішно розроблено та виготовлено магнітний високоінтенсивний роликовий сепаратор для збагачення нерудних матеріалів.  
2000 Освоєний випуск освітлювачів-грязьовиків магнітних. Перша поставка здійснена для ВАТ “Березнефарфор (Україна).
1999 Перші поставки металодетекторів для різних галузей промисловості.
1996 Успішне освоєння і початок поставок магнітних сепараторів на підприємства фарфоро-фаянсової та олійно-жирової галузей промисловості.
Перші серійні поставки магнітних блоків на ВАТ "Могильов-Подільський машинобудівельний завод ім. С. М. Кірова" (Україна).
1993
-
1995
Виготовлені перші магнітні сепаратори.
Розроблені та поставлені перші пристрої для намагнічування.
Підписаний перший договір на модернізацію магнітних сепараторів на підприємствах харчової промисловості.