Нові можливості в рециклінгу!

NIR-сепаратор “Sterkh-N” для сортування
багатокомпонентних сумішей полімерів
за типами.

НВФ “Продекологія” -

лідер у країнах СНД та Східної Європи в галузі проектування та виготовлення обладнання для:

- магнітної та електричної сепарації;
- металодетекції;
- очистки технічної води.


Проектуємо та виготовляємо

магнітні, вихреструмові, електростатичні сепаратори
для вилучення металів з немагнітних продуктів
та розділенню матеріалів за їх електричними властивостями.

Проектуємо та виготовляємо

електростатичні та трибоелектричні

сепаратори для розділення матеріалів

за їх електричними властивостями.

Проектуємо та виготовляємо

магнітні сепаратори для сухого та мокрого

збагачення і сепарації рудних та нерудних матеріалів.

Проектуємо та виготовляємо

металодетектори для виявлення металічних включень

(як чорних, так і кольорових металів)

в потоках неметалічних продуктів.


Проектуємо та виготовляємо

освітлювачі-грязьовики магнітні

інерційно-гравітаційно-фільтруючі

для очистки технічної води.

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ:

- лінії гарантованого захисту обладнання;
- сортувально-переробні комплекси;
- лінії переробки склобою.

Проектування, виготовлення, поставка, монтаж, наладка та пуск в експлуатацію, сервіс - 
від проекту до продукту!

 


Досягнення

Наш
час
progress02_1.gif   sertifikates.jpg   progress01_1.gif

Фірма активно займається патентуванням технічних рішень,
що використовуються в конструкціях обладнання.
На даний час продукцію підприємства захищено
106 патентами в Україні, Росії, Білорусі та Польщі.

Обладнання фірми відповідає діючим в Україні технічним регламентам і
Директивам Європейського Союзу 2006/42/ЕС, 2006/95/ЕС та 2004/108/ЕС.
2019
 • перемога в конкурсі інноваційних проектів Державної іноваційної фінансово-кредитної установи.
  Отримано фінансування для розробки нового обладнання - NIR-сепаратора для розділення сумішей полімерів.
2017
 • фірма стала переможцем конкурсу “Лідер якості Рівненщини” у номінації “Роботи та послуги”.
2016
 • головному конструктору фірми, Стригунову Павлу Миколайовичу, Указом Президента України, присвоєно почесне звання “Заслужений машинобудівник України”.
2015
 • отримано сертифікат на відповідність електростатичних сепараторів типу EBS, виробництва НВФ "Продекологія", Директивам  2006/42/ЕС, 2006/95/ЕС, 2004/108/ЕС на території Європейського Союзу.
 • директору фірми, Лозіну Андрію Афонійовичу, Указом Президента України, присвоєно почесне звання “Заслужений винахідник України”.
 • фірма стала переможцем регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України – 2015».
В 2015 році НВФ «Продекологія» стала переможцем регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України – 2015»
2014
 • отримано Декларацію про відповідність магнітних, електричних сепараторів, освітлювачів-грязьовиків магнітних та металодетекторів виробництва НВФ "Продекологія" Технічному Регламенту Митного Союзу №010/2011 "Про безпеку машин та обладнання".

 • отримано Декларацію про відповідність магнітних, електричних сепараторів та металодетекторів виробництва НВФ "Продекологія" Технічним Регламентам Митного Союзу №004/2011 " Про безпеку низьковольтного обладнання" та №020/2011 "Електромагнітна сумістність технічних засобів".
В 2014 році отримано Декларацію про відповідність магнітних, електричних сепараторів та металодетекторів виробництва НВФ “Продекологія” Технічним Регламентам Митного Союзу №004/2011 “Про безпеку низьковольтного обладнання” та №020/2011 “Електромагнітна сумістність технічних засобів”.
2013
 • фірма переможець у рейтингу популярності "Гордість міста" у номінації "Кращий виробничий колектив".
У 2013 році НВФ “Продекологія” - переможець у рейтингу популярності “Гордість міста” у номінації “Кращий виробничий колектив”.
2011
 • отримано дозвіл Федеральної Служби по екологічному, технологічному і атомному нагляду на застосування сепараторів магнітних та освітлювачів-грязьовиків магнітних виробництва НВФ "Продекологія" на території Російської Федерації на небезпечних виробничих об'єктах, пов'язаних з поводженням вибухо-пожежо-небезпечних і хіміко-небезпечних речовин.
В 2014 році отримано дозвіл Федеральної Служби по екологічному, технологічному і атомному нагляду на застосування сепараторів магнітних та освітлювачів-грязьовиків магнітних виробництва НВФ “Продекологія” на території Російської Федерації на небезпечних виробничих об'єктах, пов'язаних з поводженням вибухо-пожежо-небезпечних і хіміко-небезпечних речовин.
2010
 • отримано Сертифікат відповідності Російської Федерації, який підтверджує, що продукція НВФ "Продекологія" відповідає вимогам технічного регламенту про безпеку машин і обладнання.
В 2010 році отримано Сертифікат відповідності Російської Федерації, який підтверджує, що продукція НВФ “Продекологія” відповідає вимогам технічного регламенту про безпеку машин і обладнання.
2010
 • отримано диплом Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України - 2010, за продукцію “Комплекс обладнання для сухої магнітної сепарації окислених залізних руд КСМС”.
В 2010 році отримано диплом Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України - 2010”, за продукцію “Комплекс обладнання для сухої магнітної сепарації окислених залізних руд КСМС”.
2008
 • за даними Національного бізнес-рейтингу НВФ “Продекологія” відзначена як один з лідерів галузі "Виробництво машин та устаткування загального призначення";
 • фірма переможець у рейтингу популярності "Гордість міста" у номінації "Кращий виробничий колектив";
 • директор фірми нагороджений почесною грамотою Державного комітету України з питань регуляторної політики й підприємництва;
 • фірма переможець всеукраїнського конкурсу "Винахід-2008" у номінації "Кращий винахід-2008 у Рівненській області".
progress05_1.jpg
2007
 • в 2007 році від Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів отримано свідоцтво на наукове відкриття.
В 2007 році від Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів НВФ “Продекологія” отримано свідоцтво на наукове відкриття.
2006
 • НВФ "Продекологія" переможець Всеукраїнського проекту "Лідер гірничо-металургійної галузі України 2005-2006".
 
2005
 • переможець у рейтингу популярності "Гордість міста" у номінації "Краще підприємство";
 • переможець Всеукраїнського конкурсу-виставки "Кращий вітчизняний товар року" у номінації "Виробництво продукції машинобудування й металообробки";
 • переможець Всеукраїнського конкурсу "Кращий винахід 2005р.";
 • переможець конкурсу "Кращий роботодавець".
В 2005 році НВФ “Продекологія” - переможець Всеукраїнського конкурсу “Кращий винахід 2005р.”
2004
 • у травні 2004 року, на IV Всеукраїнському конкурсі "Кращий роботодавець року", серед підприємств та організацій м. Рівне, директор фірми Лозін А.А. був нагороджений почесною грамотою.
У травні 2004 року, на IV Всеукраїнському конкурсі “Кращий роботодавець року”, серед підприємств та організацій м. Рівне, директор фірми Лозін А.А. був нагороджений почесною грамотою.
2003
 • десятилітня науково-виробнича діяльність підприємства не залишилася непоміченою в країні. Експертна рада Національної іміджевої програми "ЛІДЕРИ ХХІ СТОРІЧЧЯ" дала високу оцінку роботи нашого колективу: за випуск продукції бездоганної якості, незмінну орієнтацію на інтереси споживачів і вагомий внесок у формуванні українського ринку якісних товарів і послуг НВФ "Продекологія" відзначена Всеукраїнським знаком якості "ВИЩА ПРОБА".
Десятилітня науково-виробнича діяльність підприємства не залишилася непоміченою в країні. Експертна рада Національної іміджевої програми “ЛІДЕРИ ХХІ СТОРІЧЧЯ” дала високу оцінку роботи нашого колективу: за випуск продукції бездоганної якості, незмінну орієнтацію на інтереси споживачів і вагомий внесок у формуванні українського ринку якісних товарів і послуг НВФ “Продекологія” відзначена Всеукраїнським знаком якості
 2002
 • разом із ЗАТ "Укркондитер" розроблені "Рекомендації з використання магнітних сепараторів і металодетекторів на підприємствах кондитерської промисловості".
У 2002 році спеціалістами НВФ “Продекологія”, разом із ЗАТ “Укркондитер”, розроблені “Рекомендації з використання магнітних сепараторів і металодетекторів на підприємствах кондитерської промисловості”.